Rolety zewnętrzne – Wrocław

Rolety zewnętrzne - montaż i serwis.

Rolety zewnętrzne

Stosowane głównie z myślą o bezpieczeństwie oraz zapewnieniu prywatności zyskują coraz większe grono zwolenników.

Poza funkcją antywłamaniową, rolety zewnętrzne zapewniają ochronę przed słońcem w lecie oraz przed zimnem i niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi zimą.

Montaż rolet zewnętrznych

Może w znacznym stopniu przyczynić się do zwiększenia izolacji termicznej pomieszczenia, co przekłada się na realne oszczędności w utrzymaniu budynku.

Rolety zewnętrzne zwiększają również izolację akustyczną, w znacznym stopniu obniżając poziom hałasu w pomieszczeniach.

Sprzewdź oszczędności na cieple, gdy stosujesz roletę zewnętrzną:

Współczynnik przenikania ciepła U (W/m2K) Okno pasywne Okno energooszczędne Okno standardowe Okno starego typu
Brak rolety 0,8 1 1,3 2,6
Roleta opuszczona 0,68 0,82 1,01 1,65
Poprawa 15,00% 18,00% 22,00% 37,00%

Pomiary, montaż oraz serwis rolet zewnętrznych

Klientom z Wrocławia i okolic oferujemy kompleksową pomoc w doborze zewnętrznych osłon okiennych, precyzyjne pomiary oraz montaż.

Świadczymy także usługi serwisu rolet oraz naprawiamy silniki rolet. Na wrocławskim rynku osłon okiennych działamy od wielu lat, dlatego możemy zaoferować kompleksowe usługi i konkurencyjne ceny.

Wśród rolet zewnętrznych oferowanych przez firmę MEMO z Wrocławia znajdują się:

Serwis i montaż rolet zewnętrznych

Jak dobrze wiemy, rolety zewnętrzne znacznie poprawiają warunki ze względu na bezpieczeństwo, prywatność, czy komfort. Rolety zewnętrzne sprawiają również, że przez okna ucieka mniej ciepła, dzięki czemu starty energii w naszym domostwie są mniejsze.

Na przestrzeni lat roleta zewnętrzna może ulec niespodziewanej awarii, w związku którą trzeba podjąć jak najszybsze kroki, aby nie doszło do nieodwracalnych uszkodzeń, które w następstwie przyczyniłyby się do zwiększonych kosztów z powodu kupna następnej rolety.

W przypadku awarii, uszkodzenia jakiegokolwiek podzespołu, najlepiej jest zadzwonić do firmy, która trudni się serwisowaniem rolet zewnętrznych np. taką firmą jest firma MEMO.