Plisy - Wrocław

Plisy to wyszukana dekoracja i praktyczna osłona przeciwsłoneczna, która zapewnia pomieszczeniu unikatowy wygląd.

Przykładowa aranżacja plis

Plisy składają się z rynny górnej i dolnej, mechanizmu hamującego sznurek i trwale plisowanej tkaniny. Rodzaj zastosowanej plisy – pojedyncza lub podwójna – pozwala uzyskać konkretne właściwości termoizolacyjne i optyczne. W plisach zastosowane są z tkaniny syntetyczne o róznorakich właściwościach. Mogą to być tkaniny półprzezroczyste, przepuszczające światło, nieprzezroczyste lub dekoracyjne.

Plisy są najbardziej uniwersalnym produktem osłonowym – stosowane są do wszystkich rodzajach okien, łącznie z oknami dachowymi, ogrodami zimowymi oraz specjalnymi, przeszklonymi konstrukcjami dachowymi. Dodatkową zaletą plis jest to, że można je zastosować praktycznie przy dowolnym kształcie okien. Plisy mogą bowiem mieć najrozmaitsze formy: od najbardziej typowych po wielokątne (sześciany, ośmiokąty, nieregularne trójkąty), koła i formy owalne.

Plisy to jedyny sysem, w którym można samodzielnie czyścić tkaninę!

Tanie plisy Wrocław

Plisy są uniwersalnym typem rolet materiałowych i można jest zainstalować we wszystkich rodzajach okien, łącznie z oknami dachowymi oraz przeszklonymi konstrukcjami. Dodatkową zaletą plis jest to, że można je zastosować praktycznie przy dowolnym kształcie okien. Plisy mogą mieć najrozmaitsze formy: od najbardziej typowych po wielokątne, przez koła i półkola po formy owalne. Rolety plisowane również doskonale sprawdzają się jako przesłony wnęk lub jako ścianki działowe przy dużych powierzchniach.

Montaż plis

Naszym klientom z Wrocławia i okolic, którzy zdecydują się na zainstalowanie plis okiennych w swoim mieszkaniu, gwarantujemy kompleksowe pomiary i profesjonalny montaż plis. Wieloletnie doświadczenie na wrocławskim rynku, pozwala nam zaoferować klientom produkty i usługi najwyższej jakości.

Wrocław i okolice

Wrocław, to nie jedyne miasto gdzie sprzedajemy i montujemy plisy, dlatego zapraszamy do kontaktu klientów z okolicznych miejscowości, a nawet województwa.

Nasze plisy zamontujemy na KAŻDYM oknie

JAK CZYŚCIĆ PLISY?

W dzisiejszych czasach, decydując się na zakup osłon okiennych, możemy wybrać, jaki rodzaj zasłon, pasowałby do okna i otoczenia. Mają one za zadanie cieszyć oko i przede wszystkim ochronić pomieszczenie przed Słońcem. Produktem, który urzeka swoją unikalnością jest plisa, inaczej żaluzja plisowana.

Ostatnimi laty, plisy stały się najmodniejszym produktem, przy czym warto wspomnieć, że idealnie komponują się z wyglądem okien, a ich użytkowanie jest niezwykle przyjemne i komfortowe. Do sprawnego działania całego systemu osłonowo-okiennego powinien być spełniony dość ważny warunek, a mianowicie czystość zaimplementowanej plisy. Powinniśmy zdać sobie sprawę, iż produkt należy czyścić regularnie.

Jak każda osłona okienna, plisa wymaga cotygodniowego czyszczenia, gdzie warto wspomnieć, iż materiał plisy jest zaimpregnowany, dzięki czemu materiał nie wchłania kurzu jak rolety. Brudna i zakurzona warstwa wierzchnia plisy, skutecznie odstręcza swoim wyglądem. Czyszcząc plisę powinniśmy zwrócić uwagę na zagięcia oraz listwy, ponieważ to właśnie w tych miejscach zbiera się najwięcej brudu. Do czyszczenia plisy wystarczy wilgotna ściereczka. Czasami, plisa zostaje zabrudzona czymś innym, aniżeli kurz, dlatego w wypadku plam (np. z soku) powinniśmy użyć letniej wody ze specjalnym płynem do czyszczenia zaimpregnowanych materiałów.

Cykliczne czyszczenie plisy wydłuży żywotność produktu, natomiast w wypadku olejów (tłuszczy), farb do malowania, czy też innych "ciężkich" cieczy jesteśmy skazani na porażkę.